SHENZHEN YITUOWULIAN SİSTEM CO., LTD

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD Sertifikalar
Biz CA-V1 ve CA-V1, CA-V6W profesyonel müşteriler için çok memnun, CA-V6W motosiklet üzerinde çok iyi bir ürün, teşekkürler!

—— Touya_ra

Şu anda şirketinizin CA-V6'sını 2000'den fazla kullandık, şirketinizin en iyi desteği için teşekkürler, bu işi tüm Kenya'da yapacağız

—— Nancy Saruni

Cihazınız CA-V1 müşteri projemiz için çok iyidir, bu çok profesyoneldir, sıcaklığı test edebilecek buzdolabında kullanabiliriz, teşekkürler

—— Rajesmay

SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD
Ofis Factory_2 Factory_SMT Factory_SMT1 office_2 Mühendis Factory_1 Satış Sonrası Onarım Şirket ekibi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CARTRACK
No. Çalışanları : 200~250
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%
Shenzhen CarTracker Technology Co, Ltd 2009 yılında kuruldu, bu gps izci ve mobil DVR ürün için en profesyonel üreticilerinden biridir. Firmamız Shenzhen şehrinde bulunan, Guangdong eyaleti, China.At GPS Tracker ürünlerimizin ağırlıklı olarak ihraç edilmektedir Güneydoğu Asya'ya, Afrika'ya, Güney Amerika'ya, Orta Doğu'ya, Avrupa'ya vb.


Başlıca ürünlerimiz Araba GPS Tracker, Kişisel GPS Tracker, büyük pil GPS Tracker ve 3G mobil DVR vardır. Her yıl müşteri gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler geliştiriyoruz. CE, ROHS, FCC ve 3C belgelendirme kuruluşları tarafından onaylanmıştır.


Yirmiden fazla mühendisin bir Araştırma ve Geliştirme ekibimiz var. Bunların birçoğu yüksek lisans derecesine sahiptir ve 12 mühendis, GPS Endüstrisinde 8 yıldan fazla iş tecrübesine sahiptir. Ayrıca bir grup profesyonel satış ve satış sonrası ekibimiz bulunmaktadır. onlar sizin için satış sonrası ve satış öncesi teknik destek sağlayacaktır.

Fabrikamız Cuishan sanayi bölgesinde bulunan, biz yaklaşık 2000 metrekare inşaat alanı ve daha fazla 200 üretim personeli var. Onlar esas sorumlu gps ürün üretim, test ve kalite kontrol. Senin aylık çıktı daha 20000pieces. Fabrika ISO9001 geçti , ISO14000 Sertifikası.

Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz ve işbirliği yapma fırsatını dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD

İlgili kişi: Bryant

Tel: +86-13560742132

Faks: 86-0755-29437724

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin