SHENZHEN YITUOWULIAN SİSTEM CO., LTD

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerGps Hız Sınırlayıcı

Etiyopya Standart Gps Hız Valisi 1900MHz SGS 200Km/H ACC

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD Sertifikalar
Biz CA-V1 ve CA-V1, CA-V6W profesyonel müşteriler için çok memnun, CA-V6W motosiklet üzerinde çok iyi bir ürün, teşekkürler!

—— Touya_ra

Şu anda şirketinizin CA-V6'sını 2000'den fazla kullandık, şirketinizin en iyi desteği için teşekkürler, bu işi tüm Kenya'da yapacağız

—— Nancy Saruni

Cihazınız CA-V1 müşteri projemiz için çok iyidir, bu çok profesyoneldir, sıcaklığı test edebilecek buzdolabında kullanabiliriz, teşekkürler

—— Rajesmay

Etiyopya Standart Gps Hız Valisi 1900MHz SGS 200Km/H ACC

Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC
Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC Ethiopia Standard Gps Speed Governor 1900MHz SGS 200Km/H ACC

Büyük resim :  Etiyopya Standart Gps Hız Valisi 1900MHz SGS 200Km/H ACC En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Caxtrack
Sertifika: CE/ROHS/FCC/SGS
Model numarası: CA100F
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiateable
Ambalaj bilgileri: Öncelikle karton paketlenmiş
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 1-10 iş günü
Ödeme koşulları: T / T veya batı Birliği veya paypal, MoneyGram
Yetenek temini: 100, aylık 000pcs
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Hız sınırlayıcı Grup: 850/900/1800 / 1900MHz
Uygulama: Her türlü araç Uyarmak: Aşırı Hız Uyarısı
Hız Sınırlama Bölgesi: 20-200Km/s Hız Sınırlaması Sapması: ± 5 km / H
Sarı çizgi A +: giriş (gaz pedalına yakın) Yeşil çizgi A-: giriş (gaz pedalına yakın)
Kahverengi çizgi B +: çıkış (ECU'ya yakın) Beyaz çizgi B-: çıkış (ECU'ya yakın)
Vurgulamak:

1900MHz SGS Gps Hız Valisi

,

Etiyopya Standart Gps Hız Valisi

,

200Km/H ACC GPS Hız Sınırlayıcı

 

Araç hız sınırlayıcı YTWL_CA100F, araçlar için hassas hız sınırlaması gerçekleştirebilen akıllı bir terminal ekipmanıdır.Sadece bir hız sınırlayıcı değil, aynı zamanda bir GPS İzleyicidir.Ürün, ARM akıllı çipini benimser.Hız kontrol hassasiyeti çok yüksektir ve performans güvenilirdir.Gaz kelebeği başlangıcını veya güç torkunu etkilemez, kararlı ve güvenilirdir.Yalnızca maksimum hızı sınırlar ve hız sınırlaması sırasında araç stop etmez ve gaz pedalının doğru hız aralığında serbest hareket etmesini sağlar.

Aynı zamanda çok sayıda arayüze sahiptir ve yüksek uyumluluk ve performans ile çeşitli harici ekipmanlarla birlikte çalışabilir.

 

 

 

 

Dikkat:

6: kahverengi çizgi, 8: Turuncu çizgi, zilin çizgisidir,

9: Gri çizgi, orijinal arabanın nabız hattını alın, nabız hattı hız sınırlayıcısını bağlayın, hız sınırı fonksiyonu çok fazla gecikmeye sahip olmayacak, GPS sinyal hız sınırını kullanın, yaklaşık 2 saniyelik bir gecikme olacak

10: ACC hattı 11: Güç topraklaması

12: Pozitif güç kaynağı

Gerekli kablolama olan 6, 9, 11 ve 12'lik 4 tel dışında, diğer teller ayrılmış fonksiyonlardır ve diğer fonksiyonların daha sonra geliştirilmesi için kullanılır.

2. Kurulum adımları:

3.1 Önce araç gaz pedalı hattı kablo demetini bulun, ardından multimetre testi ile altı hattan iki sinyal hattını bulun.

Gaz pedalı arayüzünde altı hat, iki güç hattı, iki toprak hattı ve iki sinyal hattı vardır.Aracı çalıştırın, gaz pedalına basın, aracı rölantide bırakın, ardından sinyal hattı voltaj değeri değişecektir, böylece sinyal hatlarını bulabilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki resme bakın

 

3.2 İki sinyal hattını kesin ve ardından sırasıyla <10kahverengi çizgi+9sarı çizgi> ve <4mavi çizgi+3beyaz çizgi>'yi sinyal hatlarına bağlayın.

Lütfen aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi ECU'ya yakın kısma 10 kahverengi ve 4 mavi çizgi, gaz pedalına yakın 9 sarı ve 3 beyaz çizginin bağlı olduğunu unutmayın.

 

3.3 Arabanın hız darbe sinyal hattını bulun, GPS hız sınırlayıcısının 9 gri hattına bağlayın, hız darbe hattını bağlayın ve hız sınırı gecikme süresi 1 saniye içinde.

3.3.1 Hız darbe hattı nasıl bulunur:

Bir osiloskopla, araba çalıştırıldığında bir kare dalga belirir.Statik olduğunda kare dalga daha geniştir.Hızlandırıldığında dalga şekli daha dardır ve hıza göre değişir.Çıkış dalga biçimi yaklaşık 0,5V-12V'dir.

3.3.2 Hız darbe hattının ana konumu aşağıdaki bölümlerdedir:

A. gösterge panelinin arkasında

B. Ses ana bilgisayar bölümü

C. Şanzıman çıkışı

D. Sürüş bilgisayar parçaları

E. ECU elektrik ünitesi


3.4 Sınır hızı ayarlayın.

3.4.1 GPS HIZ SINIRLAYICI tamamen kurulduktan sonra, önce aracı çalıştırın.Araç rölantideyken, “STARTIDLE*123456” kısa mesajı gönderin, cihaz rölanti voltajını otomatik olarak öğrenecek ve ardından öğrenilen rölanti voltajı değerini cep telefonuna geri gönderecektir.

Ardından, hız sınırını ayarlamak için "SPEED*123456*xxx" metin mesajını kullanın (örneğin: SPEED*123456*050, hızı 50km/sa olarak ayarlamak anlamına gelir), önce GPS hızıyla test edin ve hız sınırı varsa normal çalışır.

3.4.2 Nabız katsayısını kalibre edin.

Cihazın nabız hattına bağlanacak orijinal araba hız nabız hattını bulabilirsiniz.Ardından, aracı 30 km/s sabit hızda çalıştırabilir, ardından mevcut nabız katsayısını kalibre etmek için düğmeye iki kez basabilirsiniz.

 

Lütfen dikkat: aynı araçlar aynı nabız katsayısına sahiptir.

Varsayılan darbe katsayısı 450'dir.

Zaten bir tip aracın nabız katsayısını biliyorsanız direkt SMS ile ayarlayabilirsiniz.

DARBE*123456*26 (Not: bu komut darbe katsayısını 26'ya ayarlar)

 

3.4.3 Hız Limiti değerini ayarlayın.

3.4.3.1 Gönder komutu: SPEED*123456*080 ve cihaz şu şekilde yanıt verecektir: Hız Ayarla OK: 80

Bu komut, hız sınırını 80KM/H olarak ayarlar.Komutu SPEED*123456*020 vb. olacak şekilde hız değerini 20KM/H kadar düşük olarak ayarlayabilirsiniz.

3.4.3.2 Veya cihaz çevrimiçi olduğunda platformdan hız sınırını aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz:

 

 

 

 

3.4.4 Kabin hız darbe hattı nasıl bulunur.

Prensip şudur: nabız hattına bir voltaj uygulandığında, araba gösterge panelindeki hız göstergesi hareket edecek veya bazı arabaların hız göstergesi hareket etmeyecek, ancak arabanın kilometre sayacı artacaktır.Bu prensibe dayanarak, özellikle darbe çizgilerini bulmak için bir araç tasarladık ve bu araç resmi sipariş üzerine satışa sunulacak.

 

Aracı rölantide çalıştırın, aleti çakmak girişine sokun, aletin GND hattını arabanın GND hattına bağlayın ve gösterge panelinin arkasındaki çizgiyi alet üzerindeki iğneyi tek tek bağlamak için kullanabilirsiniz.Hız göstergesi iğnesi hareket ettiğinde veya araba kilometre sayacı artacaktır, böylece hattın orijinal araba hız darbe hattı olduğunu belirleyebilirsiniz.

3.4.5 Platformda darbe hızı.

Platformdan hız limit değerini ve nabız hızı değerini görebilirsiniz.

 

 

 

3.5 Mekanik gaz kelebeği için röleyi eklemeniz gerekir.

3.5.1 Bir röle kullanmanız gerekir;rölenin sinyal kablosu beyaz kabloya bağlanır (beyaz bağlantı noktasının ucu şu şekilde işaretlenmiştir: mekanik gaz kelebeği).Hız ayarlanan hızı aştığında, gaz kelebeği 15 saniyeliğine kesilecek ve 15 saniye sonra güç, 2.5 saniye boyunca Yağ besleyecek, ardından hız ayarlanan hızın altına düşene kadar yakıtı kesecek ve yakıt ikmali yapacaktır (bu 15 saniye sabit değil, bu komut gibi farklı modeller için yağ kesme süresini değiştirebilirsiniz: oiltime*123456*5 (bağlantı kesme süresi 5 saniye olarak değiştirildi)

 

3.5.2 Röle nasıl bağlanır.

İlk önce yakıt pompası hattını, yakıt pompası hattının bir ucunda voltaj olacak şekilde kesin: biz yakıt hattı + diyoruz ve diğer ucunda resimde voltaj yok: pompa tarafının yakıt hattı

85pin (sarı hat) ve 30pin (yeşil hat) şuna bağlanır: yakıt hattı +

86 (beyaz çizgi) hız sınırlayıcının beyaz kablosuna bağlanır: mekanik gaz kelebeği hattı

87(yeşil hat) şuna bağlanın: pompa tarafının yakıt hattı.

Not: Hız sınırlayıcının hızını yukarıdaki yolla kontrol edin, hız sınırının gecikmesi nispeten büyük olacaktır.Örneğin, hız sınırı 40km/s olarak ayarlanırsa, araç hızlanma sırasında da 50km/s'ye kadar koşabilir.Böylece, araba darbe hızı çizgisini bulun ve darbe hızını kalibre edin, gecikme çok daha küçük olacaktır,

Mekanik gaz kelebeği olan araçlar için, hızı gecikmeden sınırlamak istiyorsanız, bir solenoid valf bağlamanız ve gerçek zamanlı hız sınırı amacına ulaşmak için solenoid valfi kontrol etmek için bir röle kullanmanız gerekir.

Solenoid valf resmi:

 

3.5.3 Kurulum yöntemi: Prensipte, bir röle kurmakla aynıdır, ancak yağ pompasının yağ borusunu kesmek gerekir ve ardından yağ borusunun her iki ucu solenoidin iki ucuna bağlanır. kapak.Bu şekilde mekanik gaz kelebeği olan araç hız sınır değerini aştığında yağ devresini kesecektir hız sınır değerinin altına düştüğünde yağ devresi eski haline dönecektir.

 

3.6 Sarı hat 4: Araç çalındıktan sonra, aracın yakıtını uzaktan kesmek için komut gönderin, komut: cutoil*123456 ve yakıt ikmali komutu: Supplyoil*123456

 

3.7 Aksak mod testi:

Araba hız darbe hattı kesildiğinde, araba maksimum hız 30km/s ile sınırlanacak, bu hız GPS hızını kullanacaktır.

Beyaz kafa konektörünün tamamını çıkardığınızda, araba da 30 km/s ile sınırlanacaktır.

Not: Mekanik bir gaz kelebeği aracıysa, BH'nin (siyah kafa kablo demeti) beyaz teli de röleye bağlanmalıdır.WH (Beyaz kafa kablo demeti) çıkarıldığında, beyaz kablo hızı sınırlamak için röleyi kontrol edecektir.Ve BH'nin siyah telinin de arabanın GND'sini bağlaması gerekiyor

 

4. LED göstergesi

4.1 Kırmızı ışık güç göstergesidir.Sabit ise ana gücün açık olduğunu ve kapalı olması ana gücün kapalı olduğunu gösterir.

4.2 Mavi, GPS göstergesidir, her zaman açık, GPS konumlandırmasını gösterir ve kapalı, GPS'in konumlandırılmadığı anlamına gelir.

4.3 Yeşil, sistem göstergesidir.Sabit ise, GSM şebekesinin kayıtlı olmadığını gösterir.Yanıp sönme, GSM şebekesinin kaydedildiğini gösterir.İki kez yanıp sönme, GPRS'nin bağlı olduğunu gösterir.

 

5. Tuş işlemi:

5.1 3 saniyeden fazla basılı tutun, sesli uyarı çalacak ve verileri U diskine aktaracaktır.

5.2 Düğmeye sürekli olarak 3 kez basın, sesli uyarı çalacak ve yazıcıya veri gönderecektir.

5.3 Düğmeye sürekli olarak iki kez basın, sesli uyarı 2 kez çalar ve mevcut darbe katsayısı otomatik olarak kalibre edilir.

 

6. Bluetooth yazıcı:

Yazıcı güç ışığı -- Sabit yanıyorsa mavi ışık Bluetooth bağlantısının normal olduğunu gösterir, mavi ışık kapalıysa Bluetooth bağlı değildir

 

 

İletişim bilgileri
SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD

İlgili kişi: tira

Tel: +8613632944631

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin