SHENZHEN YITUOWULIAN SİSTEM CO., LTD

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerGPS Yakıt Sensörü

CA-201A Araç Yakıt Sensörü Kondansatör Sensörünü Sonda Düzeltmek İçin Kullanılır

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD Sertifikalar
Biz CA-V1 ve CA-V1, CA-V6W profesyonel müşteriler için çok memnun, CA-V6W motosiklet üzerinde çok iyi bir ürün, teşekkürler!

—— Touya_ra

Şu anda şirketinizin CA-V6'sını 2000'den fazla kullandık, şirketinizin en iyi desteği için teşekkürler, bu işi tüm Kenya'da yapacağız

—— Nancy Saruni

Cihazınız CA-V1 müşteri projemiz için çok iyidir, bu çok profesyoneldir, sıcaklığı test edebilecek buzdolabında kullanabiliriz, teşekkürler

—— Rajesmay

CA-201A Araç Yakıt Sensörü Kondansatör Sensörünü Sonda Düzeltmek İçin Kullanılır

CA-201A Vehicle Fuel Sensor Capacitor Sensor Used To Fix The Probe
CA-201A Vehicle Fuel Sensor Capacitor Sensor Used To Fix The Probe CA-201A Vehicle Fuel Sensor Capacitor Sensor Used To Fix The Probe

Büyük resim :  CA-201A Araç Yakıt Sensörü Kondansatör Sensörünü Sonda Düzeltmek İçin Kullanılır En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: caxtrack
Sertifika: CE/ROHS/FCC/SGS
Model numarası: CA-F2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Öncelikle kartonda paketlenmiş
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 1-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union ya da paypal
Yetenek temini: 100, aylık 000pcs
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Mikser Kamyon Ağırlık: 0.3kg
1.2M kablo bağı: Probu sabitlemek için kullanılır Çalışma sıcaklığı: -30 ℃ ~ 75 ℃
Ölçüm hassasiyeti: 0.5 ±%; Kırma Koruması: IP66
Periferik arayüzü: RS232 / RS485 / Analog iletim Uzunluğu: 40 cm-150cm
Malzeme: Paslanmaz çelik
Vurgulamak:

Pil gps izci

,

yakıt sensörü ile gps izci

CA-201A Araç Yakıt sensörü Kondansatör Sensörü Ve Sıvı Seviye Sensörü

0 ~ 5V çıkış [CA-201A]:

Siyah çizgi topraklama kablosu

Kırmızı hat pozitif güç bağlamak

Beyaz çizgi 0 ~ 5V voltaj sinyali çıkışı, voltaj sinyal kablosunu bağlayın

Sarı hatlı boş yakıt deposu sadece

Yeşil hatlı tam yakıt deposu kullanımı sadece

Bu sıvı seviye sensörü, seviye ölçüm cihazıdır, yüksek çözünürlük oranı ve ölçüm doğruluğu içerir. Manuel müdahale gerektirmeyen, sıcaklık değişiminin olmadığı ve orta değişimden etkilenmeyen otomatik kalibrasyondur. Diğer bir deyişle, ölçülen ortama bakmaksızın su veya gaz veya dizel, sıcaklık ne olursa olsun değişir, bir sensörde doğru sıvı seviyesi yüksekliği sinyali verebilir. Tamamen etanol ve metanol gibi ölçü orta zorluk problemini ve yağ etiketinin neden olduğu ölçüm hatası problemini ve farklı alanlarda büyük sıcaklık farkını tamamen çözün.

Ekipman, araç konumlandırma ve yakıt tüketimi yönetim sistemi yapmak için GPS araç konumlandırma terminali ve diğer terminal ile işbirliği ile kullanılabilir. Aracın ve sürücü sürüş seviyesinin kullanımını değerlendirebilir, aracın gaz durumunu izleme, hassas olarak hesaplamak yüz kilometre yakıt Tüketim, tamamen çalınan petrol olgusunu ortadan kaldırır, petrol dökülmesini, detoürü, ekstra para kazanmasını, devlet araçlarının özel kullanımını , yanlış yapılmasını sağlar.

1. performans endeksi

Muayene alanı: 100 ~ 1000mm

çözünürlük oranı:% 0,1

Ölçüm hassasiyeti: 0.1%

Maksimum hata hatası: 1mm

ısıya dayanıklı: -40 ~ 150

Çapı Φ18mm

Çıkış sinyali: 4 ~ 20mA, 0 ~ 5V, RS485, RS232, CAN veriyolu

Gerilim kaynağı : DC7 ~ 42V

Anma kaynağı: 0.1W

Sabit tip: Vidalı kurulum M20X1.5 VEYA Flanş montajı

Basınç aralığı: -0.1MPa ~ 0.1 MPa

ortam sıcaklığı -40 ~ 85 ℃

2.Instructions

2.1 Çıkış hattının tanımı

Arabirim çıkış hattı 6 çekirdek kablo, bağlantı tanımı kullanın :

2.2 Kalibrasyon

Bu sensör kendi kendini kalibrasyon benimseyen, yüksek hızlı MCU CNC teknolojisini benimser

Hesaplama ve kullanırken karmaşık Manuel kalibrasyon bırakır. normalde

durum, sensör doğrudan dizel ölçüm kullanılabilir, kalibrasyon gerekiyorsa, tamamlamak için aşağıdaki üç yolu kullanabilirsiniz. (her biri işe yarayabilir)

1. Kendini kalibre etme: sensörü yavaşça test edilen ortama yerleştirin, sıvı beslemenin giriş deliğine yavaşça girmesine izin verin, sıvının sensörün havalandırma deliğini geçtiğinde durmasını sağlayın. ve bu işlem sensörün kalibrasyonunu gerçekleştirir. Kalibrasyon işleminin başarısız olmasını önlemek için, lütfen en az 2 kez bu işlemi yapın. (Uyarı: Bu yol açıldığında, fabrika yeniden başlatıldığında fabrika ayarlarına dönülür. Boş yakıt deposu durumunda, dolum için yakıt doldurma, sensörün kendisi de kendi kendini kalibre etme yeteneğine sahiptir)

Manuel kalibrasyon: boş yakıt deposu sırasında, topraklama kablosuyla (siyah çizgi) sarı hat kısa devresini yerleştirin ve sonra sensörü 60 saniye veya daha uzun süre çalıştırın, bundan sonra arka topraklama kablosunu ve sarıyı sökün. hat ve bu işlem kalibrasyonu gerçekleştirebilir (uyarı: Sensör, sevkiyattan önce, Özel Koşullar olmaksızın 0 # dizelde önceden ayarlanmış)

uzaktan otomatik kalibrasyon: veri iletimi için RS232 veya RS485'i benimsiyorsa, araç GPS konum sistemi ile siparişleri göndererek kalibrasyon yapılabilir. Sensörün iki adet kalibrasyon siparişi vardır, D1, D2. Yakıt deposu boşaldığında, D1 gönderir ve yakıt deposu dolduğunda D2 gönderir ve bu işlem uzaktan kalibrasyonu gerçekleştirebilir.

2.3 Kurulum Notları

Kurulumdan önce lütfen eki kontrol edin: Flanş, lastik örtü, O-halkalar ve vidanın tutarlı olup olmadığı

O-halkalarını sensörün köküne doğru sürün (sevkıyattan önce paketlenmiş)

Kauçuk pedin iki tarafındaki yağa dayanıklı dolgu macunu sürün ve flanş plakasını tank flanş deliğine yöneltin, ardından vida ile sabitleyin, düzgün gerilmeyi sağlamak ve yağ dökülmesini önlemek için gücü simetrik olarak sıkın.

Kurulumu tamamlamak için sensörü takın ve sıkmak için bir anahtar kullanın.

Güç kablosunun, haberleşme hattının, kablonun, toprak kablosunun tanımına uygun olarak bağlanması ve sarı çizginin ve yeşil hattın kısa devreden korunarak tek tek çekilmesi gerekir.

Devreyi kontrol ettikten sonra sensörün gücünü bağlayın

Tilt sırasında yağ seviyesinin ve yağ seviyesinin seviyesini azaltmak için montaj konumu yakıt deposunun merkezine mümkün olduğunca yakın yerleştirilmelidir.

3.Notice

1.Sadece bir sinyal RS232 / RS485 / 0-5V / 4 ~ 20mA arasında olabilir ve bunlardan birini kullanabilirsiniz. RS485'in gövdesi aynı anda birden fazla sensörle buluşabilir, ancak her bir sensörün adresini önceden ayarlamalısınız. Bagajın kilitlenmesi durumunda, her sensörün adresi benzersiz olmalıdır. RS485 trunk, yarım çift yönlü yongalardan oluşur, bu yüzden veri okurken, modül için karşılık gelen zamanı ayırmalısınız. Okuma hızı çok hızlı olamaz: sürekli okunduğunda, iki talimat arasındaki zaman aralığı beş saniyeden az olamaz.

2. Sinyal iletim hattı için, özellikle RS232'den biri, iletişim devreleri çok uzun olmamalı ve korumalı kablo kullanılmalıdır.

3. RS232 / RS485 sinyali sensörleri için haberleşmede hata ayıklanırken, beyaz çizgi ve mavi renk değiştirebilir ve tekrar test edebilirsiniz. Eğer çalışırsa, daha önce bağlantı hatasıdır. İşlem sadece dijital iletişim içindir.

4. Sensörün güç kaynağı voltajı normal çalışma voltajından daha fazla olamaz ve sensörün güç kaynağının güç tüketimi normal çalışma güç tüketiminden daha düşük olamaz.

5. Asıl ortam, sensörlerin temel parametrelerinin gerekliliklerine uygun olmalı ve normal aralığı aşmamalıdır, aksi takdirde sensörün zarar görmesine ve hatta diğer kazalara neden olacaktır.

6. Petrol ürünleri nedeniyle, kalibrasyon ve kullanım ortamları arasında farklılıklar vardır, kullanıcılar 2.2.2'ye göre daha iyi çalışmışlardır.

7. Sensörleri çıkarmayın ya da zararlı bir şekilde zarar vermeyin ya da garanti etmeyiz.

8. Genel fabrika aksesuarları Flanş, kauçuk battaniye, O-Yüzükler, talimat kitapçığı, uygunluk belgesi içerir. Özel ihtiyaçlarınız varsa, lütfen önceden bilgilendirin.

9. Sensörün garanti süresi bir yıldır. Lastik battaniyeler, O-Halkalar dahil tüm aksesuarlar “üçlü garanti” kapsamı dışındadır.

Başarısızlık belirtisi

1 No-çıkış / iletişim hatası

2The çıkış değeri değişmedi

3 Çıkış değerinin ölçüm hatası

4Output değeri yukarı veya aşağı doğru yüzer

sebep analizi

1 Güç veya voltajın açık devresi çok düşük

Sensör hatası

Hatların ve tellerin yanlış bağlantısı

2 servis voltajı anormal

dış müdahale

Sensör sıkışmış

Sensör hatası

3 servis voltajı anormal

dış müdahale

Sensör sıkışmış

autoadaptation tamamlanmamış

Sensör hatası

4 yağ seviyesi akışı

servis voltajı anormal

dış müdahale

Sensör hatası

Dışlama ve çözümler

1Test bağlayın → yük gerilimi 10V'dan büyük olduğunda test edin → besleme akımını test edin [aralık 3 ~ 10mA] → bağlantı yöntemi 2.1'e bakın veya mavi ve beyaz çizgi üzerinde değiştirin [sadece dijital iletişim] → yukarıdakilerin tümü düzenli veya güncelse normal aralığın ötesinde, sensör arızalıydı.

2 Yük gerilimi test edildiğinde [gerilim voltajı dengesiz] → sensörü yeniden şarj edin → Cihazda ciddi bir parazit varsa test edin → sensör deliğinin yukarıdan aşağıya doğru blok olup olmadığını test edin → yürütme 2.2.2 → Sensör arızası oluştu.

3 Yükleme sırasında servis voltajının sabit olup olmadığını tespit edin (gerilim kararsızsa) → → Harici girişime sahip olup olmadığını kontrol edin → sensörün sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin → 2.2.2 işlemini yapın → sensör arızası olmalı

4 yağ kanadının stabil olduğunu kontrol edin → servisin normal ve işlevsel olduğunu kontrol edin → harici girişime sahip olup olmadığını → 2.2.2 işlemini çalıştırın → o zaman sensör arızası olmalı

düşünce

1 4 ~ 20mA çıkış besleme gerilimi DC20 ~ 28V, akım iletişim çıkışı hariç 4 ~ 20mA olduğunu

2 Tank yağ seviyesinin şamandığını kontrol edin, tekrar şarj edildikten sonra düzenli hale gelirse, paraziti ve gücü kontrol edin.

3 2.2.2 sürecini yürütürken genellikle işlevsel olabilir

4 genellikle 0 ~ 5V sinyalinde gerçekleşir


UYGULAMA :

Ultrasonik yakıt seviye sensörü, sürücünün yağları çalmasını önlemek, kaynak israfını önlemek, işletim verimliliğini artırmak ve trafik güvenliğini iyileştirmek, işletme ve yönetim seviyesini güçlendirmek için dijital kayıt aracı yakıt ikmali için kullanılır.

Bu sensör, römorklar, taksiler, otobüsler, beton mikser kamyonu, mühendislik makineleri, sanitasyon kamyonları ve diğerleri gibi çeşitli araçlara uygulanabilir.

Garanti:

1. Ürünümüzün tamamı, her gün 24 saat içinde İzleme servisini kullanmakta serbesttir.

2. Ürünümüzün tamamı 2 yıl quanlity güvencesi vardır.

3. Numune ücreti iade edilmeyecektir.

Ürün yapılandırması:

1. Standart yapılandırma

1) ana cihaz 1 adet

2) güç hattı 1 adet

3) sensör

5) Kurulum kabloları 1 set

6) Kullanım talimatları

7) Garanti belgesi

İletişim bilgileri
SHENZHEN YITUOWULIAN SYSTEM CO.,LTD

İlgili kişi: Peter

Tel: +8613717161241

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin